© 2021 Yüzbaşıgil İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Alt Başlıklar

90 ‘lı yılların başında kurulan YÜZBAŞIGİL İNŞAAT ; ilkleri hayata geçirme azmi ile inşaat projelerini hayata geçiriyor  ve aynı zaman da ve ezberleri yıkan yaklaşımı ile sektöre yön veren firmaların distribütörlüğünü yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.

Çalışma tarzı olarak ileri görüş ve yenilikçi zihniyeti tercih eden, güvenilirliği ön planda tutan şirketimiz inşaat sektöründe hizmet etmeye başlamış, yaptığı konut ve ticari projelerden sonra gelişme sağlayan performans artışıyla daha kapsamlı hizmet sunabilmek adına kendisine yeni bir alan ekleyerek sektörde söz sahibi olan firmaların ana dağıtıcılığı görevini yapmaya başlamıştır.

Kuruluş ve gelişme aşamalarından sonra gelinen noktada şirketimiz endüstriyel yapı ve konut projelerinde başarılara imza atmaya devam ederken iç Anadolu ve Akdeniz Bölgesin de distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürünlerini satmaya devam etmektedir.

YATIRIM

Hizmet ettiği bölgeler de öncü inşaat şirketi olarak çalışırken ,ülkemizin kalkınması ve istihdamın artmasında katkı sağlamak amacı ile hayata geçirdiğimiz yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Bu amaçla hayvancılık ve çelik endüstrisi alanında girişimimiz olan Ovis Farm ve Feza Endüstriyel Çelik e olan iştiraklerimiz ile her geçen gün yeni arayışlara ve yatırımlara devam etmekteyiz.

DİNAMİK

Çalışma arkadaşlarımızın ve paydaşlarımızın değişen koşullarda ortaya çıkan ihtiyaçlarını takip eder, çalışma ortamında, iş yapış sistemimizde, ürün ve hizmetlerimizde gerekli gelişimleri yaparız. Attığımız adımlarla sektörüne öncülük eder, sektörde gelişime ve değişime yön veririz. Ruhumuzdaki merakla ürün, süreç ve hizmetleri daha verimli, hızlı ve hatasız yerine getirmek için yeni yollar denemekte geri durmayız.

DUYARLI

İşimizi en iyi şekilde yaparak şirketi geleceğe taşırken; bireylere, topluma, ülkemize ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz. İşimizi hedeflenen zaman ve kalitede gerçekleştirirken iş ahlakımız çerçevesinde yapılmasını sağlarız. Prosedür ve kurallara uygun, şeffaf ve hesap verebilir bir çalışma tarzını benimseriz. Etik olmayan ya da haksız bir uygulama ile karşılaşırsak sesimizi duyururuz. Davranışlarımızın başkalarını nasıl etkilediğini hesaba katarız ve sürekli olarak müşterilerimizin maddi kazanımlarına değer veririz

HEDEF

Kazanmış olduğumuz güven,şeffaflık,takım ruhu ve yılların verdiği tecrübe ile bölgede adından söz ettirecek yeni projeler ve yeni yatırımlar için çalışmalar hızla devam edecektir bu yolda bizimle yürüyen müşteri ve bayilerimize teşekkürü borç biliriz onların başarıları bize güç verirken kendilerinden gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla.

Yüzbaşıgil İnşaat Ltd Şti.

Yüzbaşıgil müşterisi yada bayisi olmak için;

Ürün ve hizmetlerimizle ilgileniyorsanız yada üreticisi olduğumuz markalarla ilgili bayilik düşünceniz varsa satış ve bayi kanalı yöneticilerimizle iletişime geçin.

İletişim Kanalları